Par mums

Med Alfa pamatdarbības virzieni:

  • nieru aizstājterapija Med Alfa Hemodialīzes centra dienas stacionārā: hemodialīze, hemodiafiltrācija un peritoneālā dialīze, brīvdienu dialīze tūristiem. Nefrologa, speciālista nieru slimībās, konsultācijas
  • medicīnas preču un medicīnas iekārtu vairumtirdzniecība, un ārvalstu medicīnas iekārtu ražotāju pārstāvniecība Latvijā un Baltijas valstīs.

Med Alfa Hemodialīzes centrs:

Med Alfa Hemodialīzes centra pamatuzdevums ir nodrošināt mūsdienīgu, kvalitatīvu un Eiropas dialīzes un transplantācijas asociācijas standartiem atbilstošu nieru aizstājterapiju dienas stacionārā.

Mēs zinām mūsu pacientu vajadzības un viņu vēlmi dzīvot iespējami pilnvērtīgāku dzīvi, kas ļautu aizmirst par slimības izpausmēm, Hemodialīzes centra personāls spēj radīt mājīgu un labvēlīgu atmosfēru pacientu labsajūtai, un kā vienota komanda nodrošina profesionālu palīdzību katrā ārstēšanas posmā.

Medicīnas preču vairumtirdzniecība un ārvalstu ražotāju pārstāvniecība:

SIA Med Alfa ir viens no nozīmīgākajiem un pieredzes bagātākajiem medicīnas preču vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas jau daudzu gadu garumā nodrošina Rīgas un Latvijas slimnīcas, apmācību centrus un izglītības iestādes, kā arī privātklīnikas ar medicīnas precēm un iekārtām, nodrošinot pilnu garantiju un iekārtu servisu. Saņemam pastāvīgas pozitīvas atsauksmes no mūsu klientiem par piegādāto medicīnas preču un medicīnas iekārtu augsto kvalitāti, ilgtspējību un mūsu darbinieku kompetenci sadarbībā ar medicīnas iestādēm visā Latvijā, kā arī ārpus Latvijas, jo nodrošinām medicīnas preču un iekārtu (t.sk., medicīnas trenažieru un simulātoru) ražotāju pārstāvību arī Baltijas valstīs – Igaunijā un Lietuvā, kur pēdējo gadu laikā pastāvīgi veicam medicīnas preču un iekārtu piegādes ārstniecības un izglītības iestādēm.